
- В наявності
- Код: 8435269953804_2
Килимок для пікніка Time Eco ТЕ-175 G, синій
815 ₴
790,55 ₴
Туристичний килимок Time Eco ТЕ-175 G у синьому відтінку* виготовлений із легкого м'якого матеріалу поліестер-флісу, що вирізняється чудовими експлуатаційними характеристиками, а також має водовідштовхувальну підкладку з PEVA-покриттям.
Виріб стане в пригоді під час пікніка, туристичного походу, кемпінгу, виїзду за місто, відпочинку на пляжі, риболовлі, а також в інших випадках, коли виникає потреба облаштувати комфортне місце для сидіння або лежання на природі, сприяючи згладжуванню рельєфу.
Завдяки використаним матеріалам килимок вологостійкий і має високі теплоутримувальні властивості, що запобігають проникненню холоду та вологи від поверхні землі. Туристичний килимок Time Eco ТЕ-175 G приємно здивує своєю еластичністю і зносостійкістю. Виріб екологічно безпечний і легкий у догляді.
Комфортна вага, компактність у складеному вигляді та наявність ручки забезпечують зручне транспортування та зберігання.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків, представлених на сайті залежно від технічних параметрів Вашого екрана, а також, з огляду на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 175 см |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Фліс |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Ширина | 135 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 600 |
| Розмір у складеному вигляді | 30х14х23 см |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 175x135x0,7 см |
| Розмір паковання | 31х15х24 см |
| Товщина | 0.7 |
- Ціна: 790,55 ₴



