
- Готово до відправки
- Код: HP-19-305
Лимонадниця з краном скляна 3 л HP-19-305 Сіра
1 539 ₴
+380 (95) 900-75-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навіщо потрібна лимонадниця?
Ця лимонадниця стане незамінним аксесуаром для подачі освіжаючих напоїв на будь-якому заході або в повсякденному житті. З її допомогою легко організувати частування на святі, фуршеті або просто насолоджуватися домашніми напоями.
Ключові переваги
- Міцне та товсте скло, стійке до подряпин.
- Рельєфний дизайн надає святковий та вінтажний стиль.
- Зручний кран для дозованої подачі напою.
- Стійка основа на ніжці.
- Кришка щільно закривається, захищаючи напій від забруднень та комах.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 3 л |
| Висота | 50 см |
| Матеріал | Скло |
| Верхній діаметр | 17 см |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Універсальне |
| Миття в посудомийній машині | Так |
| Гарантія | 14 днів |
Комплектація
У комплект входить: лимонадниця, кран, кришка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Гравірування |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Лимонадниця |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 3000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 170 |
| Висота | 500 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 539 ₴



