
- В наявності
- Код: 8906053368185_1
Термобокс Pinnacle Passion, 8 л жовтий
1 560 ₴
+380 (95) 900-75-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Pinnacle Passion, 8 л жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinnacle |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага контейнера | 1.58 кг |
| Вага з пачкою | 2 кг |
| Час збереження температури | 24 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 24 |
| Матеріал вироби | Зовнішній — ударостійкий пластик, внутрішній шар — екологічно безпечний пластик, термоізоляція — піноп |
| Об'єм | 11 мл |
| Переваги | • Ефективна термоізоляція з піноматеріалів • Ударостійкий корпус • Легкість очищення • Стильний ді |
| Розмір зовнішній | 33 х 25 х 24 см |
| Розмір внутрішній | 31 х 23 х 22 см |
| Розмір паковання | 34 х 26 х 25 см |
| Збереження температурного режиму | До 24 годин (з акумуляторами температури) |
| Країна реєстрації бренда | Індія |
| Паковання | П/е плівка |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 1 560 ₴
